O společnosti VONROC

VONROC je mladá a jedna z nejrychleji roustoucích E-commerce společností v Nizozemí. VONROC dodává výrobky pro kutily a zahrádkáře prostřednictvím modelu Direct to Consumer (DTC). Společnost byla založena v roce 2017 a nyní působí v 10 zemích Evropy. Pracujeme s 9 národnostmi z našich kanceláří ve Zwolle a Šanghaji.

Máme velké ambice, v roce 2021 začneme v 5 nových zemích a chceme přinést na trh desítky nových produktů, které uspokojí naše zákazníky. Chceme tohoto dosáhnout chytrými, inovativními způsoby, ve kterých hraje velice důležitou roli analýza dat a informační a komunikační technologie.

Naším sloganem je „Budujte svou budoucnost“, a to se odráží nejen v našich produktech, ale ve všem, co děláme; ve způsobu balení, v řešení vrácení produktů a záruk, i prostřednictvím naší vlastní nadace: Roc Your Planet. Roc Your Planet podporuje ekologické projekty ve všech zemích, kde působíme.

Budování Vaší budoucnosti je také symbolem našeho týmu a Vaší budoucnosti. Každý je součástí týmu a společně zajišťujete úspěch a všichni se na tomto úspěchu podílejí, ale také na společné zábavě. Nemluvíme o sobě navzájem, ale jeden s druhým. Díky tomu můžete růst jako tým i jako osobnost.

 

NAŠE PLANETA, NAŠE BUDOUCNOST

Udržitelný rozvoj je ve vizi společnosti VONROC.  Problematiku udržitelnosti považujeme za velice důležitou než ostatní tradiční značky elektrického nářadí.

 

NEJKRATŠÍ CESTA K ZÁKAZNÍKOVI

Snažíme se omezit přepravu jednotlivých balení na minimum. Přece jen každá přeprava stojí palivo a vytváří emise CO2.

Dodání: jako výrobce dodáváme naše výrobky z naší výrobní haly přímo k Vašim dveřím. Jedná se o nejkratší cestu od výrobce ke spotřebiteli.

Vrácení zboží: naše přístroje a nářadí opatřujeme jasnými popisky, specifikacemi a fotografiemi, abyste předem věděli, co kupujete. Snažíme se, aby počet vrácených výrobků byl co nejmenší.

Záruka: ve většině případů Vám zašleme přímo nový výrobek, aniž bychom po Vás požadovali vrácení starého výrobku.

 

ŽÁDNÉ BAREVNÉ OBALY

Používáme hnědé kartonové krabice bez ekologicky škodlivých plnobarevných potisků. Krásný, logický a důležitý krok pro 100% online značky.

Vědomě jsme se rozhodli nedodávat výrobky ve staromódních plastových obalech. Jednak se jich větsina vyhodí, ale také je balení výrobků bez plastových obalů asi o 40% menší, což přímo vede k úspoře pohonných hmot a emisí CO2.

Vyvinuli jsme pro Vás speciální, ekologickou a opakovatelně použitelnou brašnu na nářadí VONROC, do které můžete předhledně uložit výrobky s přiloženým příslušenstvím.

P.S. Je také velmi užitečná pro uložení tenisek nebo notebooku.

 

© VONROC 2023