Dodejte svému vozu lesk jako nikdy předtím

S lešticími kotouči VONROC bude vaše auto nebo loď zářit jako nikdy předtím. Se správnými leštícími pady snadno odstraníte odolné nečistoty, škrábance a oxidační skvrny! Leštící polštářky jsou vhodné pro voskování a jsou vybaveny suchými zipy, které umožňují rychlé a jednoduché upevnění polštářků na stroj.

Vhodné pro většinu značek s průměrem 150 mm.

Lešticí podložky jsou vhodné pro téměř všechny značky leštiček s dvojím účinkem, které jsou vybaveny podložkami o průměru 150 mm a opatřeny suchými zipy. Kromě jiných značek jsou vhodné pro duální leštičku VONROC PM501AC.

Středně jemný, jemný nebo superjemný: sami se rozhodněte, jaký lešticí kotouč potřebujete!

Lešticí sada VONROC se skládá ze 3 lešticích kotoučů - jednoho středního, jednoho jemného a jednoho superjemného zrna. V závislosti na použité lešticí látce máte s těmito třemi lešticími kotouči vždy po ruce ten správný kotouč.

Chcete-li určit, který lešticí kotouč VONROC potřebujete, doporučujeme jej vyzkoušet na zkušebním místě. Tímto způsobem můžete zkontrolovat, jak hrubý (nebo jemný) musí být kotouč, abyste dosáhli požadovaného výsledku.  Začněte s jemným lešticím kotoučem s použitím bílé lešticí látky jemné kvality. Pokud uvidíte uspokojivé výsledky, můžete začít leštit celý panel. Každý panel, který se má brousit, je třeba vyzkoušet, protože všechny lakované povrchy jsou jiné.  Pokud použijete lehkou lešticí látku s lešticím podložkou, můžete na ni později vždy použít těžší látku. Jinak se to nedoporučuje.

Po dokončení leštění, kdy zmizí všechny škrábance, je čas zvolit správnou kombinaci lešticího prostředku. K tomu můžete použít vosk nebo tmel. Lešticí sada VONROC se skládá z nejčastěji používaných lešticích kotoučů pro nejběžnější laky a škrábance.

Obecně lze lešticí podložky použít pro:

(Buďte opatrní! Nejprve vyzkoušejte.)

  • Oranžová: střední lešticí podložka
  • Černá: jemná podložka na leštění / dokončování
  • Bílá: podložka s velmi jemnou zrnitostí na dokončovací práce.

Co je součástí ekologického balení?

  • 1x lešticí podložka / lešticí houba 150 mm oranžová střední
  • 1x lešticí podložka / lešticí houba 150 mm černá jemná
  • 1x leštící podložka / leštící houba 150 mm bílá super jemná

Více informací
EAN Code8717479081509
SKUPM801AA
© VONROC 2023