Nechte svůj vůz nebo loď znovu zazářit, jako by byly právě zakoupeny

S těmito 30 mm silnými lešticími kotouči od společnosti VONROC bude vaše auto, loď nebo motocykl zářit jako nikdy předtím! Se správnými leštícími pady snadno odstraníte odolné nečistoty, škrábance a oxidační skvrny. Lešticí polštářky jsou vhodné i pro voskování a jsou vybaveny suchým zipem, který umožňuje rychlé a jednoduché upevnění polštářků na stroj.

Vhodné pro většinu značek s průměrem 125 mm

Lešticí polštářky jsou vhodné pro téměř všechny značky leštiček s dvojím účinkem, které jsou vybaveny polštářky o průměru 125 mm a opatřeny upevněním na suchý zip.

Tato sada je vhodná pro dvojčinnou leštičku VONROC PM504AC.

Středně jemný, jemný nebo superjemný: sami se rozhodněte, který lešticí kotouč potřebujete!

Lešticí sada VONROC se skládá ze 3 lešticích kotoučů - jeden střední, jeden jemný a jeden superjemný. V závislosti na použité lešticí látce máte s těmito třemi lešticími kotouči vždy po ruce ten správný kotouč.

Chcete-li určit, který lešticí kotouč VONROC potřebujete, doporučujeme jej vyzkoušet na zkušebním místě. Tímto způsobem můžete zkontrolovat, jak hrubý (nebo jemný) musí být kotouč, abyste dosáhli požadovaného výsledku.  Začněte s jemným lešticím kotoučem s použitím bílé jemné lešticí látky. Pokud uvidíte uspokojivé výsledky, můžete začít leštit celý panel. Každý panel, který se má brousit, je třeba vyzkoušet, protože všechny lakované povrchy jsou jiné.  Pokud použijete lehkou lešticí látku s lešticím padem, můžete na ni později vždy použít těžší látku. Jinak se to nedoporučuje.

Po dokončení leštění, kdy zmizí všechny škrábance, je čas zvolit správnou kombinaci lešticího prostředku. K tomu můžete použít vosk nebo tmel. Lešticí sada VONROC se skládá z nejčastěji používaných lešticích kotoučů pro nejběžnější laky a škrábance.

Obecně lze lešticí polštářky použít pro:

(POZNÁMKA: nejprve si to sami vyzkoušejte na "zkušebním místě")

  • Oranžová: střední lešticí podložka
  • Černá: jemná brusná podložka pro leštění / dokončování
  • Bílá: podložka s velmi jemnou zrnitostí pro dokončovací práce.

Co je součástí ekologického balení?

  • 1x lešticí podložka 125 mm oranžová střední
  • 1x lešticí podložka 125 mm černá jemná
  • 1x lešticí podložka 125 mm bílá super jemná

Více informací
EAN Code8717479089253
SKUPM803AA
© VONROC 2023