Radiální pokosová pila 2000W - Ø216 mm 40 zubový pilový kotouč - s laserem a LED světlem

Vynikající radiální pokosová pila, která obsahuje všechny důležité specifikace a funkce, které u pily hledáte. Tato pila VONROC má velký výkon v kombinaci se solidním základem a přesností. Výjimečný nález za tuto cenu! Pila je vybavena laserovým zařízením, které umožňuje kontrolované a rovné linie řezu. To Vám umožní provádět práci s maximální přesností. Díky integrovanému LED-osvětlení budete mít i za horších světelných podmínek dokonalý přehled o svých obrobcích.

Od této chvíle budou všechny Vaše řezací práce probíhat rychle a efektivně

Radiální pokosová pila MS501AC má nastavitelné montážní prvky. Jednou z jejich obrovských výhod je, že můžete elegantně a bezpečně řezat dlouhé desky stejné délky. Díky velké kapacitě pily můžete řezat kusy dřeva až do rozměrů 65 x 340 mm. Této kapacity je dosaženo pomocí mimořádně dlouhé tažné funkce. Pomocí dvouvrstvých vodicích ramen můžete snadno a přesně řezat široká prkna.

Mobilní výkonný stroj

Tato pila s příkonem 2000 W a s minimálně 4700 otáčkami za minutu je skutečným výkonným strojem. Už se nemusíte namáhat. Ani 12kg hmotnost tohoto stroje není příliš velká. V kombinaci s nízkou hmotností se tato pila snadno přepravuje, protože je vybavena rukojetí a speciálním transportním režimem.

Snadná a jednoduchá instalace

Všechny rohy prken, které je třeba přeříznout, lze umístit bez jakéhokoli dalšího nářadí nebo podpěry. Můžete také využít dostupné zkosené úhly na pilovém stole. Úhlové spoje 0°, 15°, 22,5°, 30° a 45° lze rychle a přesně přidržet na místě. Pilové kotouče lze snadno vyměnit pomocí dostupných osových zámků.

Co potřebujete řezat

Radiální pokosovou pilu VONROC MS501AC lze použít k příčnému řezání a pokosovým řezům do tvrdého a měkkého dřeva, dřevotřísky a dřevovláknitých desek.  Například k řezání laminátových nebo parketových desek na míru. Tato příčná pila je také vynikající pro použití se silnými deskami, například pro stavbu skeletu budovy nebo zahradního domku. Pomocí funkce ukazatele délky můžete snadno řezat desky na stejnou velikost bez předběžného kreslení a funkce ukazatele hloubky Vám pomůže řezat na stejné úrovni hloubky. To se hodí například při vytváření drážek pro dřevoobráběcí spoje. S pilou se 40 zuby o průměru 216 mm můžete okamžitě začít se všemi potřebnými operacemi. Tato pila je optimální dostupnou volbou pro rychlé i jemné řezání.

Přesnost a robustnost v jednom

Čas od času, prkno za prknem a desku za deskou budou mít Vaše výsledky stejně vynikající přesnost. Chcete důvěřovat svému vlastnímu nářadí. Tato pila si Vaši důvěru zaslouží. Její robustní konstrukce z hliníku je zárukou dlouhé životnosti a přesnosti.

Bezpečnost je přitom na prvním místě

Funkce elektrického bezpečnostního spínače zaručuje optimální bezpečnost. Uvolněním tlačítka zapnutí/vypnutí se pila okamžitě zastaví.  Tato funkce je zde jako další nástroj pro zajištění vaší bezpečnosti, navíc s ochranným krytem. Obrobkové svorky lze umístit k podepření na obou stranách, proto je Váš obrobek vždy pevně fixován. Součástí dodávky je sáček na prach, pilu však můžete připojit i k (průmyslovému) zařízení na odsávání prachu.  Tím vzniká lepší dohled nad pilovými linkami, méně prachu a bezpečnější pracovní prostředí.

Co je součástí ekologického balení?

Radiální pokosová pila MS501AC je dodávána v ekologickém hnědém kartonu bez barevného potisku. Součástí balení je také užitečná opakovaně použitelná taška na nářadí, do které lze nářadí uložit, a členská karta VONROC.

Obsahuje:

  • 1x radiální pokosová pila MS501AC
  • 1x pilový kotouč TCT/HW 40T (Ø 216 x 30 x 2.8/1.6 mm) (namontovaný)
  • 1x sáček na prach
  • 1x imbusový klíč (pro výměnu pilového kotouče)
  • 2x stolní nástavce (namontované)
  • 1x svorka na obrobek
  • 1x členská karta VONROC

Více informací
EAN Code 8717479072088
SKUMS501AC
Power input2000W
Max. saw depth340
Saw blade dimensions216mm
Angle for bevel cutting45°
Angle for mitre cutting45°
No load speed4700/min
Max. saw capacity at 45°38
© VONROC 2024