Nejkompletnější sada pro všechny zavlažovací práce

Jak příjemné to je? Po doručení se můžete rovnou pustit do práce! Pevný a stabilní hadicový naviják je dodáván včetně 15 metrů dlouhé zahradní hadice, 2 hadicových spojů s vodním uzávěrem, 4 hadicových spojů bez vodního uzávěru, 2 kohoutkových přípojek a ne méně než 3 postřikovacích trysek! Díky tomu bude zalévání trávníku, rostlin, mytí auta, čištění zdí, plotu nebo napouštění bazénu mnohem snazší a zábavnější.

Hadicový naviják s 15 metry zahradní hadice: hadici lze snadno rozvinout a díky kompaktnímu provedení s rukojetí pro přenášení také snadno zvednout a přenášet.

Prémiová nastavitelná tryska: otáčením trysky lze nastavit proud vody od širokého mlžného proudu až po výkonný tryskající proud. Tryska je zaměnitelná se všemi ostatními známými značkami a lze ji použít pro různé práce, jako je zalévání zahrady a oplachování zbytků mýdla z vašeho auta. Tryska je vybavena měkkou rukojetí pro pohodlné a příjemné držení.

Rozprašovací tryska: vhodná pro různé práce, jako je zalévání zahrady a oplachování zbytků mýdla z auta. Otáčením postřikovací trysky lze nastavit proud vody od širokého rozprašovaného proudu až po silný paprsek.

Multifunkční postřikovač: pro více úkolů spojených s vodou a čištěním díky 8 nastavitelným polohám. Od silné mlhy až po silný proudový postřik. Vhodné pro bezproblémové a nepřetržité stříkání díky uzamykatelné spoušti.

Hadicové přípojky: v sadě je dodáváno 6 hadicových koncovek, 4 bez vodního uzávěru a 2 s vodním uzávěrem. Zarážka vody zajišťuje, že při výměně trysky nebo jejím vyjmutí z hadice se voda zastaví. Spojky jsou vhodné pro montáž na ½" a 5/8" hadici. Díky systému rychlého připojení je lze namontovat jedním kliknutím na trysku nebo kohoutkovou přípojku.

Přípojky na vodovodní kohoutek: přípojky na vodovodní kohoutek lze snadno připojit k hadicovým přípojkám. Kohoutková přípojka má vnitřní závit 3/4" a redukční kroužek z 3/4" na 1/2". Díky tomu je vhodný pro přípojky a kohouty s vnějším závitem 1/2" i 3/4".

Úložný držák a montážní materiál: k zavěšení hadicového navijáku na zeď například v garáži, kůlně nebo pod venkovní verandou. Úložný držák na stěnu je vhodný k uskladnění hadicového navijáku po použití, na úložný držák lze také snadno zavěsit dodané příslušenství.

Dobré vědět

Spojky a trysky jsou zaměnitelné se všemi ostatními známými značkami, které jsou vybaveny systémem rychlospojky.

Kdekoli a kdykoli budete chtít

Hadicový naviják lze snadno sejmout z nástěnného držáku a díky kompaktní konstrukci navijáku a rukojeti pro přenášení jej lze snadno zvednout a přenášet. Jste připraveni na práci? Hadici snadno a rychle navinete pomocí praktického otočného kolečka na boku. Při skladování hadicového bubnu připojíte hadici k rámu pomocí úložné spojky a hadicový buben upevníte zpět do úložného nástěnného držáku.

Co je součástí ekologického balení?

Naviják na zahradní hadici VONROC S_HR501XX je dodáván v ekologické hnědé krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

 • 1x naviják na hadici HR501XX
 • 1x 15 metrů zahradní hadice
 • Prémiová nastavitelná tryska s měkkou rukojetí Softgrip
 • 1x multifunkční postřikovač
 • 1x nastavitelná postřikovací tryska
 • 2x hadicová spojka se zarážkou
 • 4x hadicové spojky bez zarážky
 • 2x Kohoutková spojka s ¾" vnitřním závitem
 • 2x Adaptační kroužek pro kohoutkovou přípojku ¾" vnější závit na ½" vnitřní závit
 • 2x Úložný držák
 • 8x šrouby z nerezové oceli
 • 8x hmoždinky
 • 1x vrtací šablona

Více informací
EAN Code8717479092000
SKUS_HR501XX
© VONROC 2023