Chraňte svůj drahocenný zahradní nábytek s tímto potahem na jídelní soupravu VONROC 185x150x95cm

Tento potah na zahradní stůl od společnosti VONROC je potah prvotřídní kvality vyrobený z recyklovaného PP Multifilamentu a dodává se v moderní černé barvě. Potah je opatřen ochrannou vrstvou. Materiál i povlak byly vyvinuty speciálně pro tyto potahy a jsou výsledkem dlouholetého výzkumu, vývoje a procesů neustálého zlepšování. Váš cenný zahradní stůl/židle/zahradní nábytek zůstane s tímto ochranným potahem déle krásný a také déle vydrží! Potah je 185 cm dlouhý, 150 cm široký a 95 cm vysoký a je vhodný pro zahradní stůl se 4 až 6 židlemi.

Nejdůležitější výhody tohoto ochranného krytu na zahradní jídelní set:

  • Prémiová kvalita potahu vyrobeného z recyklovaného PP Multifilamentu.
  • Opatřený ochrannou vrstvou.
  • Velmi snadné sestavení, s háčkem a smyčkou na každém rohu pro upevnění krytu k nábytku. Jen se ujistěte, že jste kryt pevně (čtěte: pečlivě) zajistili, aby neodletěl!
  • Stoprocentně vodotěsný. Všechny švy a rohy jsou potaženy ochrannou páskou, která zaručuje nepromokavost potahu. U některých druhů nábytku je vhodné umístit pod potah nějaký předmět (například převrácený kbelík), aby se na něm netvořily louže vody. Pokud by se louže vody přesto objevily, odstraňte je.
  • Odolný proti mrazu, UV záření a stálobarevný. Používejte jej po celý rok! Důrazně doporučujeme kryt pravidelně sundávat, aby se vyvětral.
  • Ekologická volba: potah je vyroben z recyklovaného materiálu. Samotný potah je také 100% recyklovatelný a je ekologicky uvědomělou volbou, jednoduše proto, že váš nábytek vydrží déle!
  • Dokonce i obal má certifikát FSC a nejsou v něm použity žádné zbytečné plasty.
  • Potah je odolný vůči květům a ptačímu trusu, které by jiné potahy trvale poškodily.
  • Materiály našich ochranných krytů byly testovány institutem TÜV Rheinland na UV vlivy, propustnost vody, teplotní vlivy a opotřebení, takže kvalita je zaručena.

Důležité rady pro používání tohoto potahu na zahradní nábytek

Nikdy nepokládejte potah na mokrý/vlhký nábytek, nechte jej nejprve řádně vyschnout, zabráníte tak poškození vlhkostí a/nebo vzniku plísní. Před umístěním potahu nejprve odstraňte všechny polštáře (židle). I přesto, že je potah voděodolný, může polštář (židle) navlhnout. Na polštáře můžete použít náš speciální vak na polštáře, díky němuž můžete polštáře úhledně uložit v interiéru kůlny, půdy, garáže apod.

Co je součástí ekologického balení?

  • 1x Potah zahradní jídelní soupravy prémiové kvality - M - 185x150x95cm

Více informací
EAN Code8717479093861
SKUGC502XX
© VONROC 2023