Chraňte svůj drahocenný zahradní nábytek s tímto potahem na jídelní soupravu VONROC 245x150x95cm

Tento potah na zahradní stůl od společnosti VONROC je potah prvotřídní kvality vyrobený z PP Multifilamentu a dodává se v moderní černé barvě. Potah je opatřen ochrannou vrstvou. Materiál i povlak byly vyvinuty speciálně pro tyto potahy a jsou výsledkem dlouholetého výzkumu, vývoje a procesů neustálého zlepšování. Váš cenný zahradní stůl/židle/zahradní nábytek zůstane s tímto ochranným potahem déle krásný a také déle vydrží! Potah je 245 cm dlouhý, 150 cm široký a 95 cm vysoký a je vhodný pro zahradní stůl se 6 až 8 židlemi.

Nejdůležitější výhody tohoto ochranného krytu na zahradní jídelní set:

  • Prémiová kvalita potahu vyrobeného z PP Multifilamentu.
  • Opatřený ochrannou vrstvou.
  • Velmi snadné sestavení, s háčkem a smyčkou na každém rohu pro upevnění krytu k nábytku. Jen se ujistěte, že jste kryt pevně (čtěte: pečlivě) zajistili, aby neodletěl!
  • Všechny švy a rohy jsou přelepeny ochrannou páskou. Přes zip však může zatékat. Proto byste měli tašku skladovat uvnitř, v garáži nebo kůlně a ne trvale venku.
  • U některých druhů nábytku je vhodné umístit pod potah nějaký předmět (například převrácený kbelík), aby se na něm netvořily louže vody. Pokud by se louže vody přesto objevily, odstraňte je.
  • Odolný proti mrazu, UV záření a stálobarevný. Důrazně doporučujeme kryt pravidelně sundávat, aby se vyvětral.
  • Potah je odolný vůči květům a ptačímu trusu, které by jiné potahy trvale poškodily.
  • Materiály našich ochranných krytů byly testovány institutem TÜV Rheinland na UV vlivy, propustnost vody, teplotní vlivy a opotřebení, takže kvalita je zaručena.

Důležité rady pro používání tohoto potahu na zahradní nábytek

Nikdy nepokládejte potah na mokrý/vlhký nábytek, nechte jej nejprve řádně vyschnout, zabráníte tak poškození vlhkostí a/nebo vzniku plísní. Před umístěním potahu nejprve odstraňte všechny polštáře (židle). Přestože je potah voděodolný, může se polštář (židle) navlhčit. Na polštáře můžete použít náš speciální vak na polštáře, díky němuž můžete polštáře úhledně uložit v interiéru kůlny, půdy, garáže apod.

Co je součástí ekologického balení?

  • 1x potah zahradní jídelní soupravy prémiové kvality - D - 245x150x95cm

Více informací
EAN Code8717479093878
SKUGC503XX
© VONROC 2024