Chraňte svůj drahocenný zahradní nábytek s tímto potahem na sedací soupravu VONROC 240x180x75cm

Tento ochranný potah na lounge sety od společnosti VONROC je potah prémiové kvality vyrobený z recyklovaného PP Multifilamentu a dodává se v moderní černé barvě. Potah je opatřen ochrannou vrstvou. Materiál a potah byly vyvinuty speciálně pro tyto potahy a jsou výsledkem dlouholetého výzkumu, vývoje a procesů neustálého zlepšování. S tímto ochranným potahem zůstane vaše cenná zahradní lenoška déle krásná a také déle vydrží! Potah je 240 cm dlouhý, 180 cm široký a 75 cm vysoký.

Nejdůležitější výhody tohoto ochranného krytu zahradní lounge soupravy:

  • Prémiová kvalita potahu vyrobeného z recyklovaného PP Multifilamentu.
  • Opatřen ochranným potahem.
  • Velmi snadné sestavení, s háčkem a smyčkou na každém rohu pro upevnění potahu k nábytku. Jen se ujistěte, že jste potah pevně (čtěte: pečlivě) zajistili, aby neodletěl!
  • Stoprocentně vodotěsný. Všechny švy a rohy jsou potaženy ochrannou páskou, která zaručuje nepromokavost potahu. U některých druhů nábytku je vhodné umístit pod potah nějaký předmět (například převrácený kbelík), aby se na něm netvořily louže vody. Pokud by se louže vody přesto objevily, odstraňte je.
  • Odolný proti mrazu, UV záření a stálobarevný. Používejte jej po celý rok! Důrazně doporučujeme kryt pravidelně sundávat, aby se vyvětral.
  • Ekologická volba: potah je vyroben z recyklovaného materiálu. Samotný potah je také 100% recyklovatelný a je ekologicky uvědomělou volbou, jednoduše proto, že váš nábytek vydrží déle! Dokonce i obal má certifikát FSC a nejsou v něm použity žádné zbytečné plasty.
  • Potah je odolný vůči květům a ptačímu trusu, které by jiné potahy trvale poškodily.
  • Materiály našich ochranných krytů byly testovány institutem TÜV Rheinland na UV vlivy, propustnost vody, teplotní vlivy a opotřebení, takže kvalita je zaručena.

Důležité rady pro používání tohoto krytu na zahradní nábytek

Nikdy nepokládejte potah na mokrý/vlhký nábytek, nechte jej nejprve řádně vyschnout, zabráníte tak poškození vlhkostí a/nebo vzniku plísní. Před umístěním potahu nejprve odstraňte všechny polštáře (židle). I přesto, že je potah voděodolný, může polštář (židle) navlhnout. Na polštáře můžete použít náš speciální vak na polštáře, díky němuž můžete polštáře úhledně uložit v interiéru kůlny, půdy, garáže apod.

Co je součástí ekologického balení?

  • 1x potah lounge soupravy prémiové kvality - M - 240x180x75cm

Více informací
EAN Code8717479093908
SKUGC506XX
© VONROC 2023