Sada pro všechny zavlažovací práce

Tato sada postřikovacích pistolí VONROC je ideální pro všechny zavlažovací práce na vaší zahradě! Dodávaná stříkací pistole má 8 různých vzorů stříkání a stříkací tryska má také variabilně nastavitelný proud, který vám umožní určit nejvhodnější proud pro váš úkol. Gumová měkká rukojeť obou stříkacích pistolí zajišťuje pohodlnou manipulaci, takže zalévání rostlin, čištění zdí, mytí auta a mnoho dalších prací se zahradní hadicí bude mnohem snazší a pohodlnější. P.S. Velmi vhodné také pro vodní bitvy!

Kompletní startovací sada

Jak příjemné to je? Po dodání se můžete rovnou pustit do práce! Sada obsahuje nejen stříkací pistoli a stříkací trysku, ale dostanete také 2 hadicové spojky a kohoutkovou přípojku, která je vhodná pro 2 různé velikosti.

Stříkací pistole, multi sprej: Pro více vodních a čisticích úkolů s 8 nastavitelnými polohami, myslete například na jemnou mlhu až po tvrdý proud. Tato stříkací pistole má navíc uzamykatelnou spoušť, takže můžete stříkat nepřetržitě bez námahy. Stříkací pistole je zaměnitelná se všemi ostatními známými značkami.

Stříkací tryska: Stříkací trysku lze použít k různým pracím, například k zalévání zahrady nebo oplachování zbytků mýdla z auta. Otáčením postřikovací trysky lze nastavit proud vody od širokého mlžného proudu až po silný tryskající proud. Tato stříkací pistole má uzamykatelnou spoušť, takže můžete bez námahy stříkat nepřetržitě. Stříkací pistole je zaměnitelná se všemi ostatními známými značkami.

Hadicové spojky: Sada obsahuje 1 hadicovou spojku bez vodního uzávěru a 1 hadicovou spojku s vodním uzávěrem. Zarážka vody zajišťuje, že například při výměně trysky nebo vyjmutí trysky z hadice přestane kapat voda. Hadicové spojky jsou vhodné pro montáž na ½" a 5/8" hadici. Díky systému rychlospojky ji lze namontovat jedním kliknutím například na trysku nebo kohoutkovou přípojku.

Přípojka na vodovodní kohoutek:Přípojka na kohoutek má vnitřní závit ¾" a přechodový kroužek z ¾" na ½". Díky tomu je vhodný pro přípojky a kohouty s vnějším závitem ½" i ¾".

Dobré vědět

Spojky a stříkací pistole jsou zaměnitelné se všemi ostatními známými značkami, které jsou vybaveny systémem rychlospojky.

Co je součástí ekologického balení?

Model SH501XX se dodává v ekologické hnědé krabici bez barevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x stříkací pistoli / multifunkční sprej s 8 různými stříkacími vzory
  • 1x stříkací tryska
  • 1x přípojka pro vodovodní kohoutek s vnitřním závitem ¾"
  • 1x hadicová spojka s vodní zarážkou
  • 1x hadicová spojka bez uzávěru vody

Více informací
EAN Code8717479087549
SKUSH501XX
SH501XX_MANUAL (661.01 kB)
© VONROC 2023