Tento prémiový slunečník Recanati od společnosti VONROC má velký průměr, který není menší než 300 cm. Slunečník se snadno ovládá díky otočnému mechanismu na boku. Slunečník je navíc naklápěcí, takže můžete vždy sedět ve stínu, aniž byste museli slunečník posouvat. Silná a recyklovaná polyesterová tkanina se snadno čistí. Ta v kombinaci s přiloženým polyesterovým ochranným potahem zaručeně zajistí dlouhá léta zábavy!

Slunečník Prémium Recanati pro zastíněnou terasu nebo balkon

Dokonalý letní den: letní teploty, osvěžující nápoj, dobrá kniha nebo časopis, grilování s přáteli nebo rodinou a filtrované sluneční světlo slunečníku. S tímto kulatým slunečníkem Recanati od společnosti VONROC vytvoříte na své zahradě, terase nebo balkoně příjemný stín a budete moci sedět venku i během těch nejteplejších dnů. Slunečník je naklápěcí a snadno se nastavuje pomocí otočného mechanismu. Protože je slunečník naklápěcí, můžete ho neustále přizpůsobovat poloze slunce. V kombinaci s průměrem 3 metry tak budete mít vždy stinné místo.

Proč je slunečník VONROC Recanati tak oblíbený

  • Snadné ovládání díky otočnému mechanismu na boku, pro otevírání a zavírání slunečníku.
  • Extra silná tkanina má UV ochranu 50+, takže si v horkém letním dni můžete užívat chladivého stínu. Tato hodnota UPF potahu slunečníku znamená, UV ochranu, kterou vám látka nabízí. Se slunečníkem VONROC budete extra chráněni před škodlivým slunečním UV zářením.
  • Vysoce kvalitní polyesterová tkanina, která se velmi snadno čistí.
  • Slunečník je naklápěcí, takže můžete vždy sedět ve stínu, aniž byste museli slunečník posouvat, a je opravdu snadné nastavit slunečník podle polohy slunce.
  • Dodává se s polyesterovým ochranným potahem, který zajišťuje delší životnost slunečníku. Potah slunečníku je vybaven zipem a tyčí z uhlíkových vláken pro snadné nasazování a sundávání potahu.

VONROC Prémium

Slunečník Recanati je součástí řady VONROC Premium. To znamená, že slunečník má ve srovnání s mnoha slunečníky jiných značek silnější látku. Tkanina z recyklovaného polyesteru má navíc hodnotu UPF pro ochranu proti slunečnímu záření. Jste tak dobře chráněni před slunečním zářením, protože látka propouští minimum záření. Látka se také velmi snadno čistí. To v kombinaci s přiloženým ochranným potahem zaručuje dlouhou životnost slunečníku.

Dobré vědět

Slunečník Recanati se dodává bez podstavce slunečníku. Pro používání tohoto slunečníku doporučujeme podstavec slunečníku, který lze naplnit až 25 kg nebo s hmotností 25 kg. Podstavec slunečníku musí být vhodný pro tyč o průměru Ø38 mm. Chcete si ke slunečníku zakoupit odpovídající podstavec? Žádný problém, stačí si objednat náš podstavec pod slunečník Rosolina/Recanati (GP505XX), který je vhodný pro tento model slunečníku. Pro optimální stabilitu je nejlepší podstavec naplnit vodou.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník VONROC GP503XX Parasol Recanati je dodáván v ekologické krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x slunečník Recanati Ø300cm - GP503XX.
  • 1x ochranný kryt slunečníku

Více informací
EAN Code8717479091898
SKUGP503XX
© VONROC 2023