Příjemný stín slunečníků VONROC

Správné ingredience pro dokonalý den: příjemná teplota, osvěžující nápoj, dobrá kniha a příjemné, filtrované sluneční světlo vašeho slunečníku VONROC!

Prémiový slunečník Recanati

Slunečník Recanati Prémium má stříšku o průměru 300 cm, která poskytuje velkou krycí plochu. Nastavení a složení je snadné díky plynulé kličce. Stříška je plně sklopná, což umožňuje nastavení do libovolné polohy. Stačí sledovat slunce a zamířit na nejvhodnější místo, aniž byste museli se slunečníkem hýbat!

Slunečník Recanati je součástí naší řady VONROC Prémium, což znamená, že je vyroben ze špičkových dílů, jako je například extra silná polyesterová tkanina. Stříška se snadno čistí a ve srovnání s jinými značkami má velmi vysoký stupeň UV blokující sluneční záření. UV je zkratka pro Ultraviolet Protection Factor, jinými slovy: míra ochrany před škodlivým UV-zářením. S naší vysokou hodnotou 50+ jste skutečně dobře chráněni!
Pro vaše pohodlí je součástí standardní výbavy obal slunečníku. Naše potahy jsou vybaveny zipem a praktickou tyčí z uhlíkových vláken, takže s jeho nasazováním/sundáváním nebudou žádné potíže. VONROC tak zaručuje dlouhou životnost a dlouhá léta radosti ze slunečníku!

Hlavní výhody sady slunečníků Recanati

  • Snadné sestavení a složení pomocí kliky.
  • Vysoce kvalitní tkanina s UPF-ratingem 50+ (faktor ultrafialové ochrany): maximální ochrana před škodlivým Uv-zářením.
  • Plně sklopný pro snadné přizpůsobení poloze slunce.
  • Snadno se čistí.
  • Dodává se s odolným potahem slunečníku pro ochranu a dlouhou životnost.

Dobré vědět

Tento slunečník se dodává bez podstavce. Chcete-li si plně vychutnat kvalitu tohoto slunečníku, která blokuje slunce, doporučujeme k němu objednat podstavec. VONROC nabízí různé modely vhodné pro Recanati:

Tyto podstavce jsou z masivního betonu se špičkovou povrchovou úpravou z práškové oceli pro dlouhodobou ochranu proti poškrábání, odlupování a odštípnutí.

Slunečník a podstavec nabízíme také jako kompletní sadu! Podívejte se na slunečník Recanati Ø300 cm - prémiový slunečník - černý | Včetně podstavce slunečníku 20 kg (GP503XX_C2).

Pokud již vlastníte podstavec, ujistěte se, že tento slunečník bude pasovat. Průměr tyče je 38 mm.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník Recanati černý (GP503XX) je dodáván v ekologické krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x slunečník Recanati Ø300cm - GP503XX
  • 1x ochranný kryt slunečníku

Více informací
EAN Code8717479091898
SKUGP503XX
© VONROC 2023