Slunečník Rosolina 280x280cm - Zahradní slunečník Prémium | Antracit/Černý

Ušetříte:
2 739,00 Kč včetně DPH
Stále 10+ skladem

Tento prémiový slunečník Rosolina od společnosti VONROC má velkou látku o rozměrech nejméně 280x280 cm. Slunečník se snadno ovládá díky otočnému mechanismu na boku. Slunečník je navíc naklápěcí, takže můžete vždy sedět ve stínu, aniž byste museli slunečník posouvat. Extra silná a recyklovaná polyesterová tkanina se snadno čistí. To v kombinaci s přiloženým polyesterovým ochranným potahem zaručuje dlouholetou radost z používání!

Užijte si stinnou terasu s prémiovým slunečníkem VONROC Parasol Rosolina

S tímto zahradním slunečníkem Rosolina od společnosti VONROC vytvoříte na své zahradě nebo terase příjemný stín a budete moci sedět venku i v těch nejteplejších dnech. Slunečník je naklápěcí a snadno se nastavuje pomocí otočného mechanismu. Protože je slunečník naklápěcí, můžete jej plynule přizpůsobovat poloze slunce. V kombinaci s velkou látkou o rozměrech 280x280 cm tak budete mít vždy stinné místo.

Proč je slunečník VONROC Rosolina tak oblíbený

  • Rám je vyroben z udržitelného hliníku. Výhodou hliníku je, že je velmi robustní a navíc nerezaví.
  • Extra silná tkanina má UV ochranu 50+, takže si můžete užívat chladivého stínu v horkém letním dni. Tato hodnota UPF potahu slunečníku znamená, UV ochranu, kterou vám látka nabízí. Se slunečníkem VONROC budete navíc chráněni před škodlivým slunečním UV zářením.
  • Vysoce kvalitní polyesterová tkanina, která se velmi snadno čistí.
  • Slunečník je naklápěcí, takže můžete vždy sedět ve stínu, aniž byste museli slunečník posouvat, a je opravdu snadné nastavit slunečník podle polohy slunce.
  • Dodává se s polyesterovým ochranným potahem, který zajišťuje delší životnost slunečníku. Potah slunečníku je vybaven zipem a tyčí z uhlíkových vláken pro snadné nasazování a sundávání potahu.

Dobré vědět

Slunečník Rosolina se dodává bez podstavce slunečníku. Pro používání tohoto slunečníku doporučujeme podstavec slunečníku, který lze naplnit až do hmotnosti 30 kg. Podstavec slunečníku musí být vhodný pro tyč o průměru Ø48 mm. Chcete si ke slunečníku dokoupit odpovídající podstavec? Žádný problém, stačí si objednat náš podstavec pro slunečník Rosolina/Recanati (GP505XX), který je vhodný pro tento model slunečníku. Pro optimální stabilitu je nejlepší podstavec vyplnit pískem.

VONROC Prémium

Slunečník Rosolina je součástí řady VONROC Premium. To znamená, že slunečník má ve srovnání s mnoha slunečníky jiných značek silnější látku. Silná tkanina z recyklovaného polyesteru má oproti mnoha jiným značkám slunečníků extra hodnotu ochrany proti slunečnímu záření UPF. Budete tak dobře chráněni před škodlivým slunečním zářením, protože látka propouští minimum záření. Látka se také velmi snadno čistí. To v kombinaci s přiloženým ochranným potahem zaručuje dlouhou životnost slunečníku.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník VONROC GP502XX Rosolina je dodáván v ekologické krabici bez barevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x slunečník Rosolina 280x280cm - GP502XX.
  • 1x ochranný obal na slunečník

Více informací
EAN Code8717479091881
SKUGP502XX
© VONROC 2023