Příjemný stín slunečníků VONROC

Ty správné ingredience pro dokonalý den: příjemné teploty, osvěžující nápoj, dobrá kniha, grilování s vašimi blízkými... a měkké, filtrované sluneční světlo vašeho slunečníku VONROC!

Prémiový slunečník Rosolina

Prémiový slunečník Rosolina má stříšku o rozměrech 280x280, která poskytuje velkou krycí plochu. Nastavení a složení je snadné díky plynulé klice. Stříška je plně sklopná, což umožňuje nastavení do libovolné polohy. Stačí sledovat slunce a zamířit na nejvhodnější místo, aniž byste museli slunečník přemisťovat!

Rosolina je součástí naší řady VONROC Premium, což znamená, že je vyrobena ze špičkových dílů, jako je například extra silná polyesterová tkanina. Stříška se snadno čistí a ve srovnání s jinými značkami má velmi vysoký stupeň UPF blokující sluneční záření. UPF je zkratka pro Ultraviolet Protection Factor, jinými slovy: míra ochrany před škodlivým Uv-zářením. S naší vysokou hodnotou 50+ jste skutečně dobře chráněni!
Pro vaše pohodlí je součástí standardní výbavy kryt slunečníku. Naše potahy jsou vybaveny zipem a praktickou tyčí z uhlíkových vláken, takže s jeho nasazováním/sundáváním nebudou žádné potíže. VONROC tak zaručuje dlouhou životnost a dlouhá léta radosti ze slunečníku!

Hlavní výhody slunečníku Rosolina:

  • Snadné sestavení a složení pomocí kliky.
  • Vysoce kvalitní tkanina s UV 50+ (faktor ultrafialové ochrany): maximální ochrana před škodlivým Uv-zářením.
  • Plně sklápěcí pro snadné přizpůsobení poloze slunce.
  • Snadno se čistí.
  • Dodává se s odolným potahem slunečníku pro ochranu a dlouhou životnost.

Dobré vědět

Tento slunečník je dodáván bez podstavce. Chcete-li si plně vychutnat kvalitu tohoto slunečníku, která blokuje slunce, doporučujeme k němu objednat podstavec. VONROC nabízí různé modely vhodné pro Rosolinu:
- VONROC Podstavec slunečníku čtvercový 26 kg (GP509XX)
- VONROC Podstavec slunečníku kulatý 25 kg (GP516XX)

Tyto podstavce jsou z masivního betonu se špičkovou povrchovou úpravou z práškové oceli pro dlouhotrvající ochranu proti poškrábání, odlupování a odštípnutí.

Slunečník a podstavec nabízíme také jako kompletní sadu! Podívejte se na VONROC Slunečník Rosolina Prémium 280x280cm - Kombinovaná sada slunečníku včetně podstavce - Naklápěcí - Látka odolná proti UV záření - Antracit/černá - Včetně odolného ochranného krytu (GP502XX_C).

Pokud již vlastníte podstavec, ujistěte se, že tento slunečník bude pasovat. Průměr tyče je 48 mm.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník Rosolina antracit/černý (GP502XX) je dodáván v ekologické krabici bez barevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x slunečník Rosolina 280x280cm - antracit/černý (GP502XX).
  • 1x ochranný obal na slunečník

Více informací
EAN Code8717479091881
SKUGP502XX
© VONROC 2023