Nejkompletnější sada pro všechny zavlažovací práce

Tato kompletní sada hadicového vozíku od společnosti VONROC je vybavena vším, co potřebujete k zalévání trávníku, rostlin, mytí auta nebo napouštění bazénu. Tento pevný a stabilní hadicový vozík je vybaven 20 metrů dlouhou zahradní hadicí, připojovací hadicí, 3 postřikovacími tryskami, 2 hadicovými spojkami s vodním uzávěrem, 4 hadicovými spojkami bez vodního uzávěru, 2 kohoutkovými spojkami a adaptérovým kroužkem pro připojení k vodovodnímu kohoutku. Po dodání se můžete rovnou pustit do práce!

Kompletní sada

Vozík na hadici s 20 metry zahradní hadice: hadice se snadno vytahuje a zasouvá díky bočnímu madlu. Také se opravdu snadno přemisťuje díky vysoké rukojeti a kolečkům.

Prémiová postřikovací tryska: Otáčením trysky lze nastavit proud vody od širokého mlžného proudu až po silný proud. Trysku lze použít k různým pracím, například k zalévání zahrady nebo oplachování zbytků mýdla z auta. Tryska je vybavena měkkou rukojetí pro příjemnou a pohodlnou manipulaci.

Stříkací tryska: vhodná pro různé práce, jako je zalévání zahrady a oplachování zbytků mýdla z auta. Otáčením postřikovací trysky lze nastavit proud vody od širokého rozprašovaného proudu až po silný paprsek.

Multifunkční postřikovač: pro více úkolů spojených s vodou a čištěním díky 8 nastavitelným polohám. Od silné mlhy až po silný proudový postřik. Vhodné pro bezproblémové a nepřetržité stříkání díky uzamykatelné spoušti.

Hadicové přípojky: V sadě je dodáváno 6 hadicových koncovek, 4 bez vodního uzávěru a 2 s vodním uzávěrem. Zarážka vody zajišťuje, že při výměně trysky nebo jejím vyjmutí z hadice se voda zastaví. Díky systému rychlého připojení ji lze jedním kliknutím namontovat na trysku nebo přípojku vodovodního kohoutku.

Přípojky na vodovodní kohoutek: Přípojky na vodovodní kohoutek lze snadno připojit k přípojkám na hadici. Kohoutková přípojka má vnitřní závit 3/4" a redukční kroužek z 3/4" na 1/2". Díky tomu je vhodný pro přípojky a kohouty s vnějším závitem 1/2" i 3/4".

Dobré vědět

Obě spojky i stříkací tryska jsou zaměnitelné se všemi ostatními známými značkami, které jsou vybaveny systémem rychlospojky.

Kdekoli a kdykoli budete chtít

Vezměte si jej s sebou, ať už jdete kamkoli, díky kompaktnímu designu a rukojeti pro přenášení se naviják opravdu snadno zvedá a přenáší. Jste připraveni na práci? Hadici snadno a rychle navinete pomocí praktického otočného kloubu na boku. Při skladování hadicového navijáku připevníte hadici k rámu pomocí úložné spojky.

Co je součástí ekologického balení?

Vozík na hadici S_HT502XX se dodává v ekologické hnědé krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x vozík na hadici HT502XX.
  • 1x 20 metrů zahradní hadice
  • 1x 0,7 metru dlouhá přípojná hadice
  • 1x prémiová nastavitelná tryska s měkkou rukojetí
  • 1x multifunkční postřikovač
  • 1x nastavitelná postřikovací tryska
  • 2x hadicová spojka s vodní zarážkou
  • 4x hadicové spojky bez vodního uzávěru
  • 2x Kohoutková spojka s vnitřním závitem ¾"
  • 2x redukční kroužek pro kohoutkovou přípojku. ¾" vnější závit na ½" vnitřní závit

Více informací
EAN Code8717479092017
SKUS_HT502XX
© VONROC 2024