ZÁRUKA

Přestože naše výrobky vyrábíme s maximální péčí, vždy se může něco pokazit, ale pokud se naskytnou nějaké problémy, samozřejmě Vám rádi pomůžeme.

Na Váš nákup se vždy vztahuje zákonná dvouletá záruka na stroje a šestiměsíční záruka na neopotřebitelné příslušenství, baterie a nabíječky na materiálové a výrobní vady. Stručně řečeno to znamená, že při běžném používání by se Váš stroj neměl během dvou let porouchat. Pokud výrobek přece jen obsahuje chyby a nebo jsme se dopustili omylu, poskytneme Vám náhradu.

Dejte si pozor, abyste o záruku nepřišli kvůli nesprávnému používání a údržbě. Záruka také zaniká, pokud byl výrobek otevřen samotným zákazníkem. Upozornění: První čtěte, poté používejte! Očekáváme, že si naši zákazníci před použitím pečlivě přečtou návod a budou se řídit pokyny k použití.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se záruky Vás vždy prosíme, abyste se nejprve obrátili na náš zákaznický servis, protože často můžeme okamžitě pomoci a problém vyřešit pomocí několika málo pokynů. Pokud není možné problém vyřešit, téměř ve všech případech ihned zašleme nový výrobek, vědomi si dopadu na životní prostředí a CO2, aniž bychom požadovali vrácení vadného výrobku.

O vrácení výrobků ke kontrole žádáme pouze sporadicky, náhodně nebo v případě pochybností. Pokud se skutečně jedná o záruční případ, zašleme Vám nový výrobek a veškeré náklady na dopravu a vrácení jdou na naše náklady.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně záruky se neváhejte obrátit na naše servisní oddělení na e-mailové adrese service@vonroc.cz nebo na telefonním čísle +31 (0) 38-4220040.

© VONROC 2023