Akumulátorová pistole na tmel 20V | Včetně 2x 2.0Ah baterií a rychlonabíječky

Ušetříte:
2 959,00 Kč včetně DPH
Ups! Tato položka není dočasně skladem.
Zaregistrujte se zde a my Vás upozorníme, až bude opět k dispozici.

Zpečeťte nabídku!

Dobré tmelení vyžaduje sílu, přesnost a naprosté soustředění; každý šev musí být dokonalý. K tomu je velmi důležitý rovnoměrný tok těsnicí hmoty/ tmelu, ale spouště běžných těsnicích pistolí obvykle vyžadují silný stisk, což často vede k bolestem rukou a svalů. S akumulátorovou těsnicí pistolí od společnosti VONROC můžete těmto nepříjemnostem zamávat na rozloučenou!

Výkonný a profesionálně přesný

S touto elektrickou tmelící pistolí teče tmel téměř přirozeně. A jak! Výkonný 20V motor poskytuje působivý tah 1,18 kN/120 kg, zatímco nepřetržitý tlak na kartuši zajišťuje přesný a precizní tok. Těžko překonatelný profesionál!

Pomocí tlačítka pro regulaci rychlosti můžete snadno nastavit rychlost posuvu v rozmezí 1 mm - 4 mm/s a díky tlačítku aretace nemusíte ani stisknout spoušť, což přispívá k většímu pohodlí. Jediné, co musíte udělat, je soustředit se na úhledné nanášení. Mluvíme o pohodlí! Kromě toho se pro každého, kdo má v rukou trochu méně síly, stává tmelení rázem dostupnou prací!

Tlak až do poslední kapky

Kromě toho, že je tmelení výkonné a přesné, má ještě jednu velkou výhodu: Stálý vysoký tlak zcela vyprázdní zásobník. Žádná kapka nepřijde nazmar. To je dobré pro životní prostředí i pro peněženku.

Plně kompatibilní

Tato pistole na tmely / těsnicí hmoty je kompatibilní se všemi standardními velikostmi kazet na tmely / těsnicí hmoty od 290-310 ml a se všemi běžnými typy tmelů, lepidel a těsnicích hmot. Díky vysokému tlaku si poradí i se silnějším materiálem, takže je vhodná pro všechny běžné tmelící/těsnicí práce (nanášení soklových lišt, lepení izolace nebo kamene, utěsňování koupelen a kuchyní, utěsňování oken), stejně jako pro (ploché) střechy s lepidlem EPDM.

Spolehlivý VONROC

Společnost VONROC jako obvykle dokončila tento stroj k dokonalosti. Pistole je poměrně lehká a kompaktní, což usnadňuje její manipulaci. Rukojeť je vybavena systémem Soft Grip pro dlouhodobé a pohodlné používání. Pevná konstrukce s pevnými materiály (jako je kovový stojan a držák kazety) zajišťuje dlouhou životnost.

Tato akumulátorová těsnicí pistole se stává nepostradatelným doplňkem kolekce VONROC VPower.
Skutečně patří k těm nástrojům, které vás donutí k zamyšlení: "Proč jsem si ho nepořídil dřív!"

Hlavní výhody akumulátorové těsnicí pistole:

 • Výkonný 20V motor s vytlačovací silou 1,18 kN/120 kg. Už žádné bolavé ruce/paže.
 • Konzistentní průtok zajišťuje profesionální přesnost
 • Čtyřstupňové nastavení průtoku: 1 - 4 mm/s.
 • Tlačítko aretace pro nepřetržitý průtok.
 • Méně odpadu: vysoký tlak zcela vyprázdní kazety.
 • Skvělé řešení pro všechny se sníženou silou v pažích/rukách.

Platforma VONROC VPower 20V - Jaký typ baterie potřebujete pro svou těsnicí pistoli?

Tato těsnicí pistole se dodává se dvěma 2,0Ah bateriemi a nabíječkou, které jsou součástí platformy VONROC VPower 20V. Objednání vyměnitelných 2,0Ah nebo 4,0Ah baterií a nabíječky je volitelné. Pokud chcete tmelící pistoli kombinovat s jiným výrobkem z platformy VONROC VPower 20V, stačí vám pouze jedna baterie a rychlonabíječka! Jednoduše si vyberte to nejdůležitější, a to za výhodnou cenu!

Technické specifikace:

 • Napětí: 20V
 • Rychlost posuvu: 1 - 4mm/s
 • Vytlačovací síla: 1,18 kN/120 kg.
 • Vhodné pro kartuše: 290 - 310ml
 • Hmotnost (bez akumulátoru): 1,4 kg.

Co je součástí ekologického balení?

Těsnicí pistole (S2_CG501DC) je dodávána v ekologické krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

 • 1 x těsnicí pistole 20V (CG501DC)
 • 2x 2,0Ah baterie
 • 1x rychlonabíječka

 


Více informací
EAN Code8717479097784
SKUS2_CG501DC
© VONROC 2024