Doručení

Určete si, kdy má být Váš balík doručen prostřednictvím služby DPD Predict. Den před doručením obdržíte textovou zprávu nebo e-mail s časem doručení, s přesností na 1 hodinu. Takže už nikdy nebudete muset čekat doma na doručení! Díky živé sledovací URL adrese přesně víte, kde se kurýr nachází.

 

Doprava

Abychom nabídli co nejlepší služby,  zasíláme všechny naše objednávky prostřednictvím služby DPD Parcel Service prostřednictvím jejich služby PREDICT.

 

Náklady na dopravu

Náklady na dopravu jsou přehledně zobrazeny při zadávání objednávky. U zpětných zásilek jdou náklady na dopravu vždy na Váš účet.

U objednávek do 1199Kč, činí dopravné do České republiky 127 Kč.
U objednávek nad 1199Kč, jsou náklady na dopravu zahrnuty v celkové ceně.

 

Dodání a dodací lhůty

Jakmile zadáte objednávku, obdržíte e-mailem její potvrzení. Průběh objednávky můžete sledovat prostřednictvím odkazu track & trace. Vaše objednávka je obvykle předána naším skladem zásilkové službě do 1 až 2 pracovních dnů a odeslána následující den na doručovací adresu. Předpokládaná doba doručení na vaši adresu je 3 až 4 pracovní dny. Pokud nejste doma, bude zásilka doručena sousedům nebo se o doručení pokusí kurýr znovu následující den. Prostřednictvím služby PREDICT od společnosti DPD Vám večer před doručením zašleme e-mail nebo textovou zprávu s informací, že balíček bude doručen následující pracovní den, s přiloženým odkazem na sledování zásilky. V samotný den doručení obdržíte do 9:00 hodin časový úsek doručení a odkaz pro sledování zásilky. Pokud chcete přesně vědět, kde se Váš balíček nachází, můžete se podívat prostřednictvím systému DPD pro živé sledování zásilky. Pokud v době o pokusu o doručení balíku nebudete doma, můžete doručení změnit i těsně před uplynutím 1 hodiny. Mezi tyto možnosti patří:

  1. Doručit zásilku v jiný den;
  2.  Doručit balík na jiné místo (následující den)
  3. Doručit balík do Vámi zvoleného balíkového obchodu DPD Pickup (následující den)
  4. Dát svolení k odložení na bezpečné místo, které určíte, například u sousedů.

 

© VONROC 2023