SPOLEČNĚ BUDUJEME LEPŠÍ BUDOUCNOST

VONROC je zkratka pro elektrické nářadí ROC-SOLID. Kvalita za férovou cenu. VONROC řeší otázky udržitelnosti lépe a efektivněji než tradiční značky elektrického nářadí. Průběžně analyzujeme celý proces a snažíme se vynechat všechny zbytečné materiály a činnosti, které poškozují životní prostředí.

1. Pro balení našich výrobků používáme 100% nebělené hnědé kartony.

2. Záměrně jsme se rozhodli nedodávat stroje ve staromódních plastových kufrech. Pro přehledné uložení strojů s veškerým příslušenstvím jsme vyvinuli speciální sáčky na nářadí VONROC.

3. Našim cílem je omezit přesuny a přepravy jednotlivých zásilek na minimum, protože každý presun stojí palivo a vytváří emise CO2.

 

Výše uvedené ale není jediná věc, kterou děláme. Jdeme ještě dál , přispíváme na různé charitativní organizace související s životním prostředím. Jak? Zaregistrujte se k odběru newsletteru VONROC a my věnujeme 26,- Kč nadaci „ROC YOUR PLANET“.

 

Co je nadace ROC YOUR PLANET?

Nadace ROC YOUR PLANET je nadace podporující místní projekty a organizace se zaměřením na vytváření lepšího světa.

„Společný boj za lepší a čistější planetu je ústředním bodem vize ROC YOUR PLANET.

Teplota se zvyšuje a způsobuje změny na naší planetě, které ohrožují všechny aspekty našeho života. Od potravin, které jíme, přes vodu, kterou pijeme, až po vzduch, který dýcháme.

Proto ROC YOUR PLANET podporuje místní projekty po celém světě, které usilují o lepší planetu pro mnoho lidí, kteří na ní žijí, protože společně DOKÁŽEME VYBUDOVAT LEPŠÍ BUDOUCNOST.“

Společně s nadací ROC YOUR PLANET

Co s tímto udělá nadace ROC YOUR PLANET?Každé čtvrtletí vybere jeden z našich zaměstnanců tři různé charitativní nadace. Protože dávat je větší zábava než dostávat!

Všichni odběratelé našeho newsletteru budou mít čtvrtletně možnost hlasovat pro svou oblíbenou charitativní nadaci. Celá částka bude věnována charitativní organizaci, vybranou členem týmu, které bude následně předán šek.

 

Staňte se členem, my darujeme

Za každý nový odběr newsletteru věnujeme 26,- Kč nadaci ROC YOUR PLANET. Doufáme, že v budoucnu přivítáme tisíce nových členů a společně tak významně přispějeme.

Více informací o této skvělé nadaci najdete na www.rocyourplanet.org.

 

 

 

 

© VONROC 2024