FÉROVÁ CENA DÍKY UMĚNÍ VYNECHAT

 

RECYKLOVATELNÉ HNĚDÉ KARTONOVÉ OBALY

Pro balení našich výrobků používáme 100% nebělené, hnědé kartonové krabice, protože VONROC je 100% online značka, plnobarevný potisk, tak jak ho vidíme v obchodě nemá žádnou přidanou hodnotu, a tak rádi vynecháme všechnu tu chemii. Kartonové krabice pak lze také bez problémů zrecyklovat.

 

ŽÁDNÉ PLASTOVÉ OBALY

Záměrně jsme se rozhodli nedodávat stroje ve staromódních plastových kufrech. Vynechání plastových kufrů má řadu velkých ekologických výhod, jako např.:

A. Výzkumy ukazují, že v mnoha případech nejsou kufry použity, ale vyhozeny, a zbytečně poté ovlivňují životní prostředí.

B. Bez plastových kufrů je přepravní obal našich výrobků o 40% menší, což znamená mnohem více strojů v přepravním kontejneru nebo ve vozech kurýra. Tímto dochází k obrovským úsporám paliva a emisí CO2.

Abychom mohli přehledně uložit stroje s přiloženým příslušenstvím, vyvinuli jsme speciální brašky na nářadí VONROC. P.S. Příjemným doplňkem je, že tyto tašky na nářadí jsou opakovaně použitelné a jsou mimořádně praktické například pro uložení vybavení do posilovny nebo notebooku.

 

VYHNUTÍ SE ZBYTEČNÉMU PŘEJÍŽDĚNÍ SEM A TAM

Našim cílem je omezit přepravu jednotlivých obalů na minimum, protože každá přeprava stojí palivo a způsobuje emise CO2.

A. Dodání; jako výrobce dodáváme naše výrobky přímo zákazníkovi. Jedná se o nejkratší cestu od výrobce ke spotřebiteli.

B. Vrácení; naše stroje poskytujeme s jasnými popisy, specifikacemi a fotografiemi, aby zákaznící předem věděli, co kupují a počet vrácených strojů byl co nejmenší.

C. Záruka; téměř ve všech záručních případech Vám s ohledem na životní prostředí a emise CO2 zašleme okamžitě náhradní výrobek, aniž bychom požadovali vrácení vadného výrobku.

 

© VONROC 2023