Konzolový slunečník Bardolino 300cm – Slunečník Prémium - Šedý | Včetně 4 vyplnitelných dlaždic

Ušetříte:
4 919,00 Kč včetně DPH
Stále 10+ skladem

Kompletní set!

Tento slunečník je dodáván jako kompletní sada včetně plnitelných dlaždic Prémium - Trojúhelníkové - 4 ks. (GP515XX). Můžete si jej okamžitě začít užívat!

Příjemný stín slunečníků VONROC

Správné ingredience pro dokonalý den: příjemná teplota, osvěžující nápoj, dobrá kniha, grilování s vašimi blízkými… a příjemné, filtrované sluneční světlo vašeho slunečníku VONROC!

Prémiový konzolový slunečník Bardolino

Konzolový slunečník Prémium Bardolino má stříšku o rozměru Ø300cm, která poskytuje velmi velkou krycí plochu. Konzolová konstrukce ponechává tyč uprostřed, takže si můžete terasu uspořádat, jak chcete! Nastavení a složení je snadné díky jednoduché klice. Stříška je otočná o 360° a plně sklopná; pomocí pedálu a otočného knoflíku ji nastavíte do libovolné polohy. Stačí sledovat slunce a zamířit na nejvhodnější místo, aniž byste museli hýbat celým slunečníkem!

Slunečník Bardolino je součástí naší řady VONROC Prémium, což znamená, že je vyroben výhradně ze špičkových dílů: pevného a odolného rámu z nerezového hliníku a extra silné polyesterové tkaniny. Stříška se snadno čistí a ve srovnání s jinými značkami má velmi vysoký stupeň UV blokující sluneční záření. UV je zkratka pro Ultraviolet Protection Factor, jinými slovy: míra ochrany před škodlivým UV-zářením. S naší vysokou hodnotou 50+ jste skutečně dobře chráněni!
Pro vaše pohodlí je součástí standardní výbavy obal slunečníku. Naše potahy jsou vybaveny zipem a praktickou tyčí z uhlíkových vláken, takže s jeho nasazováním/sundáváním nebudou žádné potíže. VONROC tak zaručuje dlouhou životnost a dlouhá léta radosti ze slunečníku!

Hlavní výhody slunečníkového setu Bardolino:

  • Kompletní sada, včetně 4 prémiových dlaždic - trojúhelníkových (GP515XX)
  • Robustní rám, vyrobený z odolného a nerezového hliníku.
  • Vysoce kvalitní tkanina s UPF-ratingem 50+ (ochranný faktor proti ultrafialovému záření): maximální ochrana před škodlivým UV-zářením.
  • Možnost otáčení o 360° a plné naklápění: Snadno nastavitelný pro celodenní ochranu.
  • Snadno se čistí.
  • Dodává se s odolným krytem slunečníku pro ochranu a dlouhou životnost.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečníkový set Bardolino šedý (GP501XX_GREY_C2) je dodáván v ekologické hnědé krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

  • 1 x slunečník Bardolino - Ø300cm – Šedý (GP501XX_GREY)
  • 1 x ochranný obal slunečníku
  • 4 x dlaždice pro slunečník – trojúhelníkové (GP515XX)

Více informací
EAN Code8717479104895
SKUGP501XX_GREY_C2
Parasol incl. baseNe
© VONROC 2023