Slunečník Iseo 460x270cm - Slunečník Prémium | Antracit / Černý

Ušetříte:
2 949,00 Kč včetně DPH
Ups! Tato položka není dočasně skladem.
Zaregistrujte se zde a my Vás upozorníme, až bude opět k dispozici.

Příjemný stín slunečníků VONROC

Správné ingredience pro dokonalý den: příjemná teplota, osvěžující nápoj, dobrá kniha a příjemné, filtrované sluneční světlo vašeho slunečníku VONROC!

Prémiový slunečník Iseo

Prémiový slunečník Iseo má velmi velkou stříšku o rozměrech 460x270 cm, která poskytuje opravdu velkou krycí plochu. Nastavení je snadné díky jednoduché klice. Navzdory svým značným rozměrům je tento slunečník složitelný do pohodlné a kompaktní velikosti!

Iseo je součástí naší řady VONROC Premium, což znamená, že je vyroben ze špičkových dílů, jako je například extra silná polyesterová tkanina. Slunečník se snadno čistí a ve srovnání s jinými značkami má velmi vysoký stupeň UPF blokující sluneční záření. UPF je zkratka pro Ultrafialový ochranný faktor, jinými slovy: míra ochrany před škodlivým Uv-zářením. S naší vysokou hodnotou 50+ jste skutečně dobře chráněni!
Pro vaše pohodlí je součástí standardní výbavy obal slunečníku. Naše potahy jsou vybaveny zipem a praktickou tyčí z uhlíkových vláken, takže s jeho nasazováním/sundáváním nebudou žádné potíže. VONROC tak zaručuje dlouhou životnost a dlouhá léta radosti ze slunečníku!

Hlavní výhody slunečníku Iseo

  • Snadné sestavení a složení pomocí kliky.
  • Vysoce kvalitní tkanina s UPF-ratingem 50+ (faktor ultrafialové ochrany): maximální ochrana před škodlivým Uv-zářením.
  • Mimořádně velká krycí plocha.
  • Snadné čištění.
  • Dodává se s odolným potahem slunečníku pro ochranu a dlouhou životnost.

Dobré vědět

Tento slunečník se dodává bez podstavce. Chcete-li si plně vychutnat kvalitu tohoto slunečníku, která blokuje slunce, doporučujeme k němu objednat podstavec, například VONROC čtvercový podstavec (GP509XX). Tento podstavec váží 26 kg a je vyrobena z pevného betonu se špičkovým práškovým ocelovým povrchem pro dlouhotrvající ochranu proti poškrábání, odlupování a odštípnutí.

Slunečník a podstavec nabízíme také jako kompletní sadu! Podívejte se na slunečník Iseo 200x300 cm - Prémiový slunečník - Antracit/černý - včetně podstavce 26 kg (GP513XX_C).

Pokud již vlastníte podstavec, ujistěte se, že tento slunečník bude pasovat. Průměr tyče je 48 mm.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník Iseo antracit/černý (GP513XX) je dodáván v ekologické krabici bez barevného potisku.

Obsahuje:

  • 1 x slunečník Iseo - 460x270cm – Antracit/černý (GP513XX)
  • 1 x ochranný kryt/obal slunečníku

Více informací
EAN Code8717479103782
SKUGP513XX
Parasol incl. baseNe
© VONROC 2023