Příjemný stín slunečníků VONROC

Správné ingredience pro dokonalý den: příjemná teplota, osvěžující nápoj, dobrá kniha a příjemné, filtrované sluneční světlo vašeho slunečníku VONROC!

Prémiový konzolový slunečník Pisogne

Konzolový slunečník Prémium Pisogne má stříšku o rozměrech 300 × 300 cm, která poskytuje velmi velkou krycí plochu. Konzolová konstrukce ponechává tyč uprostřed, takže si můžete terasu uspořádat, jak chcete! Nastavení a složení je snadné díky jednoduché klice. Stříška je otočná o 360° a plně sklopná; pomocí pedálu a otočného knoflíku ji nastavíte do libovolné polohy. Stačí sledovat slunce a zamířit na nejvhodnější místo, aniž byste museli hýbat celým slunečníkem!

Slunečník Pisogne je součástí naší řady VONROC Premium, což znamená, že je vyroben výhradně ze špičkových dílů: pevného a odolného rámu z nerezového hliníku a extra silné polyesterové tkaniny. Stříška se snadno čistí a ve srovnání s jinými značkami má velmi vysoký stupeň UV blokující sluneční záření. UV je zkratka pro Ultraviolet Protection Factor, jinými slovy: míra ochrany před škodlivým UV-zářením. S naší vysokou hodnotou 50+ jste skutečně dobře chráněni!

Pro vaše pohodlí je součástí standardní výbavy obal slunečníku. Naše potahy jsou vybaveny zipem a praktickou tyčí z uhlíkových vláken, takže s jeho nasazováním/sundáváním nebudou žádné potíže. VONROC tak zaručuje dlouhou životnost a dlouhá léta radosti ze slunečníku!

Hlavní výhody slunečníku Pisogne:

  • Robustní rám vyrobený z odolného a nerezového hliníku.
  • Vysoce kvalitní tkanina s UPF-ratingem 50+ (ochranný faktor proti ultrafialovému záření): maximální ochrana před škodlivým UV-zářením.
  • Možnost otáčení o 360° a plné naklápění: Snadno nastavitelný pro celodenní ochranu.
  • Snadno se čistí.
  • Dodává se s odolným krytem slunečníku pro ochranu a dlouhou životnost.

Dobré vědět

Pro úplné zajištění slunečníku doporučujeme podstavec zatížit. Společnost VONROC nabízí různé plnitelné dlaždice. Naplňte je vodou, pískem nebo cementem a váš slunečník zůstane pevně na svém místě! Vyberte si mezi čtvercovými nebo trojúhelníkovými dlaždicemi:

  • Dlaždice na slunečník Prémium - trojúhelníkové (4 ks) - GP515XX
  • Dlaždice na slunečník Bardolino - čtvercové (4 ks) - GP504XX

Slunečník a dlaždice nabízíme také jako kompletní sadu! Podívejte se na Konzolový slunečník Pisogne - Taupe -  Včetně 4 dlaždic na slunečník Prémium - trojúhelníkové (GP506XX_TAUPE_C2)

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník VONROC GP506XX_TAUPE Pisogne je dodáván v ekologické hnědé krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x slunečník Pisogne GP506XX _TAUPE - 300x300cm.
  • 1x ochranný obal slunečníku

Více informací
EAN Code8717479103768
SKUGP506XX_TAUPE
Parasol incl. baseNe
© VONROC 2023