Příjemný stín slunečníků VONROC

Správné ingredience pro dokonalý den: příjemná teplota, osvěžující nápoj, dobrá kniha a příjemn, filtrované sluneční světlo vašeho slunečníku VONROC!

Prémiový slunečník Torbole

Prémiový slunečník Torbole má stříšku o průměru Ø200 cm, která poskytuje příjemný a pohodlný stín. Nastavení je snadné díky pohodlnému systému "push-to-open". Extra dlouhá tyč nabízí velkou volnost pohybu pod slunečníkem.

Tento lehký a kompaktní model se dobře hodí na balkon nebo malou terasu. Má také ideální rozměry, abyste si jej mohli vzít s sebou na dovolenou. V kombinaci s kotvou do písku VONROC (GP518XX) bude ideálním společníkem pro příjemný den na pláži!

Torbole je součástí naší řady VONROC Premium, což znamená, že je vyrobena ze špičkových dílů, jako je například extra silná polyesterová tkanina. Stříška se snadno čistí a ve srovnání s jinými značkami má velmi vysoký stupeň UPF blokující sluneční záření. UPF je zkratka pro Ultrafialový ochranný faktor, jinými slovy: míra ochrany před škodlivým Uv-zářením. S naší vysokou hodnotou 50+ jste skutečně dobře chráněni!
Pro vaše pohodlí je součástí standardní výbavy obal slunečníku. Naše potahy jsou vybaveny zipem a praktickou tyčí z uhlíkových vláken, takže s jeho nasazováním/sundáváním nebudou žádné potíže. VONROC tak zaručuje dlouhou životnost a dlouhá léta radosti ze slunečníku!

Hlavní výhody slunečníku Torbole:

  • Vhodné na pláž v kombinaci s kotvou na písek VONROC (GP518XX)!
  • Snadné sestavení a složení díky systému "push-to-open".
  • Vysoce kvalitní látka s UPF-ratingem 50+ (faktor ultrafialové ochrany): maximální ochrana před škodlivým Uv-zářením.
  • Extra dlouhá tyč.
  • Snadné čištění.
  • Dodává se s odolným potahem slunečníku pro ochranu a dlouhou životnost.

Dobré vědět

Tento slunečník je dodáván bez podstavce. Chcete-li si plně vychutnat kvalitu tohoto slunečníku, která blokuje slunce, doporučujeme k němu objednat podstavec.
- VONROC Podstavec slunečníku kulatý 25 kg (GP516XX)

- VONROC Podstavec slunečníku čtvercový 20 kg (GP517XX)
Tyto podstavce jsou z masivního betonu se špičkovou povrchovou úpravou z práškové oceli pro dlouhodobou ochranu proti poškrábání, odlupování a odštípnutí.

Den na pláži? Objednejte si VONROC koktvu do písku (GP518XX)!

Slunečník a podstavec nabízíme také jako kompletní sadu! Podívejte se na Slunečník Torbole – Ø200cm – Slunečník Prémium - Šedý - Včetně podstavce 20kg (GP514XX_GREY_C)

Pokud již vlastníte podstavec, ujistěte se, že tento slunečník bude pasovat. Průměr tyče je 38 mm.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník Torbole - antracit/černá (GP514XX_GREY) je dodáván v ekologické krabici bez barevného potisku.

Obsahuje:

  • 1 x slunečník Torbole - Ø200cm – šedý (GP514XX_GREY)
  • 1 x obal/potah na slunečník

Více informací
EAN Code8717479103836
SKUGP514XX_GREY
Parasol incl. baseNe
© VONROC 2023