Pro rychlé a snadné stříhání živého plotu nebo keřů

Tyto výkonné nůžky na živý plot VONROC 20V jsou spolehlivým zahradním nářadím, které Vám pomůže při stříhání/střihání živých plotů a keřů. Stroj je akumulátorový, což znamená, že si můžete užívat veškerou volnost pohybu. Již nejste odkázáni na prodlužovací kabely, abyste mohli stříhat například i v zadní části zahrady. Nízká hmotnost pouhých 2,15 kg (bez baterie) v kombinaci s měkkou rukojetí zajišťuje pohodlné potěšení z práce.

Křovinořez má délku nože 590 mm, délku střihu 510 mm a otvor nože 18 mm.

Pro jaké účely je tento křovinořez vhodný?

S těmito 20V akumulátorovými nůžkami zastřihnete živý plot a keře s větvemi do Ø14 mm. Skončili jste s používáním stroje? Nůžky na živý plot můžete snadno a bezpečně uložit do garáže díky dodávanému ochrannému krytu.

Bezpečnost především

Tyto akumulátorové nůžky na živý plot jsou chráněny proti nechtěnému spuštění a lze je zapnout pouze dvěma rukama. Stroj je akumulátorový, jak bylo popsáno výše, takže nebezpečí přeříznutí napájecího kabelu patří minulosti.

Údržba nůžek na živý plot

  • Odstraňte upnuté kusy a poté vyčistěte nože. Před uložením nůžek je vždy postříkejte ošetřovacím sprejem.
  • Pozor! Před prováděním údržby nebo čištění nůžky na živý plot vypněte a vyjměte baterii. Při čištění řezných nožů používejte rukavice.

VONROC VPower 20V platforma

Tato kompletní sada se dodává s akumulátorem 4,0 Ah a rychlonabíječkou. Volitelně si můžete objednat vyměnitelný akumulátor 2,0Ah nebo 4,0Ah. Pokud chcete vyžínač kombinovat s jiným strojem z platformy VONROC VPower 20V, stačí vám jeden akumulátor a rychlonabíječka! Vyberte si jen to, co potřebujete, a to za výhodnou cenu!

Co je součástí ekologického balení?

Akumulátorové nůžky na živý plot S3_HT501DC jsou dodávány v ekologické hnědé krabici bez barevného potisku. V balení najdete také členskou kartu VONROC.

Obsahuje:

  • 1x HT501DC nůžky na živý plot 20V
  • 1x baterie 4,0 Ah
  • 1x rychlonabíječka
  • 1x ochranné/úložné pouzdro na nůž
  • 1x členská karta VONROC

Více informací
EAN Code8717479089574
SKUS3_HT501DC
Power input20V
No load speed1400/min
Cutting width14mm
Cutting length510mm
© VONROC 2024