S touto přímočarou pilou je práce hotová dřív, než se nadějete!

Objevte akumulátorovou přímočarou pilu VONROC! Pilové listy přímočaré pily lze měnit bez použití jakéhokoli nářadí a nastavení úhlu pily je plynule nastavitelné v rozsahu 0-45°. Přímočará pila má 1 jemný řez a 3 různé polohy kyvadla. Pila se pohybuje nejen nahoru a dolů, ale také mírně dopředu a dozadu. To je ideální pro řezání dlouhých kusů v měkkém materiálu.

VONROC VPower 20V Platforma - Jaký typ baterie potřebujete pro svou pilu?

Tato akumulátorová přímočará pila se dodává bez akumulátoru a nabíječky. Je to proto, že pila je součástí platformy VONROC VPower 20V Platform. Volitelně si můžete objednat vyměnitelný akumulátor s kapacitou 2,0 Ah nebo 4,0 Ah. Pokud chcete pilu kombinovat s jiným strojem z platformy VONROC VPower 20V, stačí Vám jeden akumulátor a rychlonabíječka! Vyberte si jen to, co potřebujete, a to za výhodnou cenu! Pracujte bezpečně a efektivně se správným příslušenstvím pro pily.

S touto akumulátorovou přímočarou pilou zvládnete i ty nejtěsnější tvary a křivky.

Řezejte vždy rychle a rovně díky paralelnímu vedení a užitečnému laserovému vedení. Kromě toho je tato přímočará pila vybavena LED pracovním světlem, které osvětluje řez i na tmavých pracovištích. Užijte si pohodlné držení díky měkké rukojeti na rukojeti a zabraňte nechtěnému zapnutí přístroje pomocí bezpečnostního spínače. Přímočarou pilu lze použít k řezání laminátu, ale také k vytváření tvarů ze dřeva, kovu a plastu.

Co je součástí ekologického balení?

Model JS501DC je zabalen v ekologické hnědé krabici bez barevného potisku. Součástí balení je také praktická opakovaně použitelná taška na uložení nářadí a členská karta VONROC.

Obsahuje:

  • 1x přímočará pila JS501DC (POZNÁMKA: baterie VPower a nabíječka nejsou součástí balení)
  • 1x pilový kotouč HCS na dřevo, délka 115 mm, 6 TPI
  • 1x pilový kotouč HSS na kov, délka 76 mm, 25 TPI
  • 1x paralelní vodítko
  • 1x imbusový klíč
  • Brašna na nářadí VONROC
  • Členský průkaz VONROC

Více informací
EAN Code8717479072057
SKUJS501DC
Power input20V
Mains voltage20V
No load speed0-2.500/min
Pendulum action3+1
Mitre cut adjustment0-45°
Max. saw capacity in wood50mm
Max. saw capacity in steel8mm
Max. saw stroke25mm
Includes1x brašna na nářadí, 1x členská karta, 1x paralelní vodítko, 1x pilový kotouč HCS na dřevo, délka 115 mm, 6 TPI, pilový kotouč HSS na kov, délka 76 mm, 25 TPI, 1x šestihranný klíč
© VONROC 2023