Slunečník Bardolino 300cm - Naklápěcí slunečník Prémium | Antracit/Černý

Ušetříte:
3 769,00 Kč včetně DPH
Stále 10+ skladem

Tento prémiový konzolový slunečník Bardolino od společnosti VONROC má velký průměr, který není menší než 300 cm. Rám je vyroben z odolného a nerezavějícího hliníku, takže nerezaví. Slunečník je otočný o 360 stupňů, naklápěcí a snadno se nastavuje pomocí otočného mechanismu. V kombinaci s průměrem 3 metry tak budete mít vždy k dispozici stinné místo. Polyesterová tkanina je vyrobena z recyklovaného materiálu a snadno se čistí. To v kombinaci s přiloženým polyesterovým ochranným potahem zaručuje dlouholeté potěšení!

Užijte si stín s tímto prémiovým konzolovým slunečníkem VONROC

Ingredience pro dokonalý den: letní teploty, osvěžující nápoj, dobrá kniha nebo časopis, grilování s přáteli nebo rodinou a filtrované sluneční světlo Vašeho slunečníku. S konzolovým slunečníkem Bardolino od společnosti VONROC vytvoříte na své zahradě nebo terase příjemný stín a budete moci sedět venku i v těch nejteplejších dnech. Konzolový slunečník lze otáčet o 360 stupňů v 16 krocích, je naklápěcí a snadno se nastavuje pomocí otočného mechanismu. V kombinaci s průměrem 3 metry tak budete mít vždy stinné místo.

Proč je slunečník VONROC Bardolino tak oblíbený

  • Rám je vyroben z udržitelného hliníku. Hliník je odolný materiál a zajišťuje, že rám slunečníku nerezaví. Ostatní body slunečníku jsou vyrobeny z oceli.
  • Zahradní slunečník lze snadno otáčet o 360 stupňů pomocí nožního pedálu na podstavci slunečníku. Díky tomu můžete vždy sedět ve stínu, aniž byste museli slunečník přemisťovat.
  • Konzolový slunečník lze naklonit směrem k rámu pomocí jednoduchého otočného knoflíku.
  • Extra silná tkanina má UV ochranu 50+, takže si v horkém letním dni můžete užívat chladivého stínu. Tato hodnota UPF potahu slunečníku znamená, UV ochranu, kterou vám látka nabízí. Se slunečníkem VONROC budete navíc chráněni před škodlivým slunečním UV zářením.
  • Vysoce kvalitní polyesterová tkanina, která se velmi snadno čistí.
  • Dodává se s polyesterovým ochranným potahem, pro delší životnost slunečníku. Potah slunečníku je vybaven zipem a tyčí z uhlíkových vláken pro snadné nasazování a sundávání potahu.

Dobré vědět

Doporučujeme použít 4 těžké dlaždice (50 x 50 cm) k pevnému zajištění slunečníku na místě. K tomuto slunečníku je také možné objednat dlaždice přímo s objednávkou. Podívejte se na naše  dlaždice na slunečník Bardolino, tato sada obsahuje čtyři vyplnitelné dlaždice vhodné pro tento slunečník.

VONROC Premium

Slunečník Bardolino je součástí řady VONROC Premium. To znamená, že rám tohoto slunečníku je vyroben z odolného hliníku bez koroze. Silná tkanina z recyklovaného polyesteru má ve srovnání s mnoha slunečníky jiných značek extra hodnotu ochrany proti slunečnímu záření UPF. Budete tak dobře chráněni před škodlivým slunečním zářením, protože látka propouští minimum záření. Látka se také velmi snadno čistí. To v kombinaci s přiloženým ochranným potahem zaručuje dlouhou životnost slunečníku.

Co je součástí ekologického balení?

Slunečník VONROC GP501XX Bardolino je dodáván v ekologické hnědé krabici bez plnobarevného potisku.

Obsahuje:

  • 1x slunečník Bardolino GP501XX - Ø300 cm
  • 1x ochranný kryt slunečníku

Více informací
EAN Code8717479091874
SKUGP501XX
Parasol typeCantilever
Parasol dimensionsØ300cm
Parasol colourBlack
Parasol shapeRound
Parasol incl. baseNe
© VONROC 2022